2.společný cyklovýlet

2. společný cyklovýlet TJ Stonožka Březina

Sobota 13.7.2024

Sraz účastníků v 10:00 hodin u vývěsky TJ (u sochy Sv.Václava ve Březině)

Společný odjezd na trasu: Březina►Honsob►Mnichovo Hradiště►směr Klášter a po nové lávce přes Jizeru (Kofola)►Ptýrov►Braňka►Nová Ves (možnost oběda)►Bakov►Trenčín►Buda►BýčinaKněžmost►Suhrovice (rybníky)►Drhleny► po cyklo 4014 Srbsko (rekreační zařízení CEJCH občerstvení)►po silnici č.279 Žehrov►Březina. Celkem cca 45km

Bude-li mezi účastníky zájem lze využít možnosti shlédnout RZ Zvířetice v rámci 50.ročníku Bohemia Rally.

Čas průjezdu 1.jezdce je stanoven na 13:05 hod. Prodloužení naší výše uvedené cyklotrasy je cca o 5km.

Doporučená kola jsou treková a horská.

Připravil a na vaši účast se těší Karel Horáček st.,

h ttps://mapy.cz/s/cofurotoka

Trasa výletu na QR kod

Příspěvek byl publikován v rubrice Cykloturistika. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.